Tarih :

21.05.2024 - 03:53:55

IP Adresiniz :

172.70.35.86

Hosting Paketi :

Lin-50

Kayıt Domaini :
Adınız Soyadınız :
Adresiniz :
Telefon No :
E-Posta :
Özel Açıklama :

Fiyat : 25 $ / Yıl

Doğrulama Kodunu Yazınız ->

 

WEB HOSTING: Hosting , bir ya da birden fazla web sayfasına ait tüm materyallerin (sayfalar, resimler, kodlar, flash dosyalar vb.) barındırılması, yayınlanması ve korunmasını sağlama işlemine verilen genel bir isimdir.

 

Web sitenizin yayınlanması hususunda önemli olan maddelerden ilki yayın hizmetinizin ne kadar hızlı bir şekilde sağlandığıdır. Bunun yanı sıra sitenizde yayınlayacağınız dosyaların ve diğer öğeleri saklayacağınız disk alanınızda önemli unsurlar arasındadır.

 

Sitenizin yayınlanmasında önemli unsurlardan bir diğeri olan trafik kotası; sitenizdeki dosyaların, email mesajları vb unsurların boyutunun toplam değeri olarak hesaplanmaktadır.

 

Hosting Windows ve Linux hosting olmak üzere iki farklı işletim sisteminde çalıştırılmaktadır. Firmamız üzerinde sadece Windows Hosting hizmeti verilmektedir.

 

WINDOWS HOSTING: Asp programlama dili, Access ve MSSQL veritabanı kullanımını destekleyen Web Hosting sistemidir. Asp, içinde bir çok programlama dili kullanmanızı sağlayarak, etkileşimli ve dinamik bir çok uygulamayı yazıp windows hosting sisteminde yayınlamanıza olanak sağlar.

 

LINUX HOSTING: Php programlama dili, MySQL veritabanı kullanımını destekleyen Web Hosting sistemidir. Php, içinde bir çok programlama dili kullanmanızı sağlayarak, etkileşimli ve dinamik bir çok uygulamayı yazıp linux hosting sisteminde yayınlamanıza olanak sağlar.