Tarih :

14.07.2024 - 08:13:00

IP Adresiniz :

162.158.79.190

Reseller Paketi :

WB-3

Kayıt Domaini :
Adınız Soyadınız :
Adresiniz :
Telefon No :
E-Posta :
Özel Açıklama :

Fiyat : 40 $ / Ay

Doğrulama Kodunu Yazınız ->

 

RESELLER (BAYİ) HOSTING: Hosting , bir ya da birden fazla web sayfasına ait tüm materyallerin (sayfalar, resimler, kodlar, flash dosyalar vb.) barındırılması, yayınlanması ve korunmasını sağlama işlemine verilen genel bir isimdir.

 

Web sitenizin yayınlanması hususunda önemli olan maddelerden ilki yayın hizmetinizin ne kadar hızlı bir şekilde sağlandığıdır. Bunun yanı sıra sitenizde yayınlayacağınız dosyaların ve diğer öğeleri saklayacağınız disk alanınızda önemli unsurlar arasındadır.

 

Sitenizin yayınlanmasında önemli unsurlardan bir diğeri olan trafik kotası; sitenizdeki dosyaların, email mesajları vb unsurların boyutunun toplam değeri olarak hesaplanmaktadır.

 

Hosting Windows ve Linux hosting olmak üzere iki farklı işletim sisteminde çalıştırılmaktadır. Firmamız üzerinde sadece Windows Hosting hizmeti verilmektedir.

 

WINDOWS RESELLER: Asp programlama dili, Access ve MSSQL veritabanı kullanımını destekleyen Web Hosting sistemleri için bayi paketleridir. Windows Bayi Paketleri müşterinize Asp içinde bir çok programlama dili kullanmasını sağlayan Windows Hosting sistemlerini satmanıza olanak sağlar.

 

LINUX RESELLER: Php programlama dili, MySQL veritabanı kullanımını destekleyen Web Hosting sistemleri için bayi paketleridir. Linux Bayi Paketleri ile müşterinize Php içinde bir çok programlama dili kullanmasını sağlayan Linux hosting sistemlerini satmanıza olanak sağlar.